کد مطلب: 279

دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج ۱۸ مهر برگزار می‌شود و بانوان کشورمان می‌توانند با حضور در ورزشگاه، این بازی را از نزدیک نظاره‌گر باشند.

تیم ملی فوتبال کشورمان قرار است ۱۸ مهر ماه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم کامبوج رود. یکی از مهمترین خبرهایی که می تواند این بازی را تحت تاثیر خود در بیاورد حضور بانوان در ورزشگاه آزادی است.

به گفته جمشید تقی زاده معاون حقوقی وزارت ورزش و جوانان، حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی های تیم ملی بلامانع است.

تقی زاده در نشست خبری که امروز برگزار کرد درباره این موضوع گفت: زیر ساخت های حضور بانوان در ورزشگاه ها را فراهم کرده ایم و فعلا مشکلی با حضور آن ها در ورزشگاه های سرپوشیده نداریم.

او افزود: در مورد ورزشگاه آزادی هم باید بگویم که مشکلی با حضور بانوان در دیدارهای تیم ملی نداریم و آن ها می توانند ۱۸ مهر ماه به ورزشگاه آزادی آمده و بازی تیم ملی کشورمان را با کامبوج از نزدیک تماشا کنند.

تقی زاده همچنین درباره واگذاری ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: در واگذاری ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس ما مشکلاتی داریم. یکی از این مشکلات اموال منقول و غیر منقول این ۲ باشگاه است. هفته آینده با حضور رئیس کمیسیون بورس، رئیس سازمان خصوصی سازی و رئیس دیوان محاسبات جلسه‌ای را برگزار خواهیم کرد.

تقی زاده بیان کرد: تمام تلاش وزیر ورزش این است که هر چه زودتر موانع برای خصوصی سازی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را رفع کند.

تقی زاده معاونت حقوقی وزارت ورزش درباره بودجه این وزارت نیز بیان داشت: بودجه وزارت ورزش در سال ۹۳ حدود ۵۰۰ میلیارد تومان بوده که این رقم در سال ۹۸ به ۳۵۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

معاون حقوقی وزارت ورزش درباره اینکه او فردی بازنشسته است و چطور در وزارت ورزش مشغول به کار است بیان داشت: من هنوز ۴ سال دیگر می‌توان به کار ادامه دهم و هنوز از صندوق بازنشستگی به عنوان یک فرد بازنشسته خارج نشده ام.

او درباره استیضاح وزیر ورزش نیز گفت: با صحبت‌هایی که بنده با تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی داشتم تصمیم بر این شد که دیگر بحث استیضاح وزیر ورزش را نداشته باشیم. مجلس در این زمینه به وزارت ورزش کمک نیز خواهد کرد.

برچسب ها

ارسال نظر