کد مطلب: 222

استودیوهای NetherRealm Studios و WB Games با انتشار تریلری اعلام کردند که برخی از شخصیت‌های محبوب سینمایی وارد بازی مورتال کمبت خواهند شد.

در مراسم Gamescom 2019 استودیو‌های NetherRealm Studios و WB Games اطلاعات نسبتا کاملی از بسته الحاقی در حال ورود به Mortal Kombat 11 منتشر کردند. طبق اعلام استودیو‌های مذکور، این بسته الحاقی شخصیت‌های جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد؛ ظاهرا در بسته لحاقی جدید این بازی شخصیت MK fighter Sindel به بازی بازگشته است همچنین کاراکتر‌های the Terminator، Batman’s و جوکر نیز به بازی اضافه خواهند شد. شخصیت‌های محبوب دیگری نیز قرار است به بازی اضافه شود که مشهورترین آن‌ها Spawn است.

 

قبلا اعلام شده بود که شرکت‌های سازنده قصد دارند این شخصیت‌ها را وارد بازی کنند، اما تاکنون تصویری از آن‌ها نمایش داده نشد بود و این اولین بار است که استودیو‌های NetherRealm Studios و WB Games از شخصیت‌های سینمایی در عنوان مورتال کمبت استفاده می‌کند. شرکت NetherRealm Studios شخصیت‌های خود را با انتشار تریلری معرفی کرد که در این تریلر تاریخ عرضه بروزرسانی مربوط به هر کدام از شخصیت‌های بازی نیز اعلام شد و بر اساس این تریلر شخصیت Spawn محبوب در ۱۷ مارس ۲۰۲۰ در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. در ادامه تاریخ در دسترس قرار گرفتن هرکدام از شخصیت‌ها را مشاهده کنید:

 

 

Shang Tsung: هم اکنون در دسترس است
Nightwolf: هم اکنون در دسترس است
Terminator: در ۸  اکتبر سال ۲۰۱۹
Sindel: در ۲۶ نوامبر سال ۲۰۱۹
Joker :  در ژانویه سال ۲۰۲۰
Spawn: در ۱۷ مارس ۲۰۲۰

 

شخصیت‌های سینمایی وارد مورتال کمبت می‌شوند

 

ارسال نظر